Tom Frank Last Shot Intense Edp 97Ml Erkek Parfümü

P.TFR.LSI.E.EDP97
/ 3612940008632

TOM FRANK PARIS


Sorularınız ve destek için 0 216 410 44 55
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Last Shot beklenmedik bir Reggio di Calabria bergamotuyla öne çıkıyor ve ambroksanla birleşiyor. Bu görkemli ve cesur karışım aynı zamanda içerdiği esmer amber ile de erkeğin ilkel koku alma duyusuna doğal topraksallığı ile hitap ediyor.

Last Shot kullanan erkek öncüdür. Bir Tom Frank klasiği olarak da koku dalgaları yayar. Esmer amber odunsuluğu ile çiçekli meyveler arasında gidip gelir. Bu parfüm, işle eğlenceyi karıştırmanın asla sorun olmadığının kanıtıdır.

Last Shot kesinlikle kullananı en yüksek zirvelere taşıyacak. İçerik Last Shot, odunsulukla tatlı tonların keskin bir karışımı. Asla aşırıya kaçmaz, ancak daima kuvvetlidir.

Parfüm Sanatı Şık, altın renkli şişede asal bir koku saklıdır. Last Shot kullanan erkek, hafta boyunca şehirdeki iş adamı rolüyle hafta sonundaki gözü pek açık kava kâşif rolünün farkındadır. Parfüm olarak da kozmopolitan şehirde başarılı olması gerektiğini bilen, ancak yüreği açık havada olan erkeği dengede tutar.

TOM FRANK PARIS Tarifsiz – Görkemli – Lüks Yenilikçi, etkili, ilerici.

Tom Frank, dünyanın en saygın parfüm üreticilerinden biridir. Modern, benzersiz ve incelikli üretimiyle onlarca yıldır lüks kavramını şekillendiriyor.Rakipsiz, eşsiz, son moda ve sınırlı sayıda üretilen Tom Frank, elit kesim için lüksün en üst seviyesini sunuyor.

Tom Frank, lüks ürünlerde öncü, Fransa’da ve dünyada parfümlerle ve güneş gözlükleriyle kendini kanıtlamış lider grup Innefablux’un markalarından biridir. Tom Frank ürünleri sadece şanslı bir kesimin elde edebileceği sayılarda üretilmektedir.

Last Shot Parfüm ustası Tom Frank’ten hiç görülmemiş bir başarı. Last Shot, cesur isminin hakkını vermesi için tasarlanmış bir parfüm. Doğal odunsuluğuyla erkeğin vahşi ruhunu canlandırır, erkeğin kadim atalarına seslenir.

Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.