Tom Frank Good Man Intense Edp 97Ml Erkek Parfümü

P.TFR.GMI.E.EDP97
/ 3612940008571

TOM FRANK PARIS


Sorularınız ve destek için 0 216 410 44 55
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Good Man’in başarısı Hint fasulyesinden geliyor. Alt notadaki baskın koku, baskın erkeği temsil ediyor. Yine de Hint fasulyesi yalnız değil. Odunsu alt tonlar ve kakule sayesinde bu çok yönlü ve seçkin parfümün derinliği belirginleşiyor.

Good Man, klasik erkeğin klasik parfümü. Cesaretle şıklığı dengeler. Good Man tam da isminde anlatılan efendi erkeği temsil eder. Kullanan erkeğin daima iyi bir amacı vardır ve sadece efendi erkeklere has şekilde baştan çıkarır.

Parfüm Sanatı Tom Frank, Good Man’i dünyanın en varlıklı erkeklerinin ayrıcalıklı zevklerini tatmin etmek için tasarladı.

Şişe tasarımı baştan çıkarıcı ve hedef odaklı, aynı kullanan erkek gibi. Good Man, doğru intibayı bırakmayı bilen erkekler için.

TOM FRANK PARIS Tarifsiz – Görkemli – Lüks Yenilikçi, etkili, ilerici.

Tom Frank, dünyanın en saygın parfüm üreticilerinden biridir. Modern, benzersiz ve incelikli üretimiyle onlarca yıldır lüks kavramını şekillendiriyor. Rakipsiz, eşsiz, son moda ve sınırlı sayıda üretilen Tom Frank, elit kesim için lüksün en üst seviyesini sunuyor.

Tom Frank, lüks ürünlerde öncü, Fransa’da ve dünyada parfümlerle ve güneş gözlükleriyle kendini kanıtlamış lider grup Innefablux’un markalarından biridir. Tom Frank ürünleri sadece şanslı bir kesimin elde edebileceği sayılarda üretilmektedir.

Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.