Guerlain Mon Guerlain Edp Kadın Parfüm 100 ml

P.GUE.MG.B.EDP100
/ 3346470131408

GUERLAIN

1.044,90 TL

Sorularınız ve destek için 0 216 410 44 55
 Listeme Ekle  Karşılaştır

Benim görünmez dövmem, benim kokum, Mon Guerlain .

Guerlain evinin yeni parfümü Angelina Jolie'den ilham alınan Mon Guerlain, günümüzdeki güçlü, özgür ve şehvetli kadınlığa bir övgü niteliği taşıyor Taze oryantal koku, olağanüstü ham maddeler ile zenginleştiriyor: Provence'den Carla Lavender, Hindistan'dan Sambac Yasemin, Avustralya'dan Sandal ağacı ve Papua Yeni Gine'den Vanilla Tahitensis.

Mon Guerlain, başarı, uzmanlık ve cömertlikten beslenen, deneyimlerle dolu bir hikayenin özünü, 1828'den bu yana Guerlain parfümeri tarafından aynı tutku ile dile getiriyor.

Bu kuadrilob şişe Gabriel Guerlain tarafından tasarlanmış ve Baccarat tarafından 1908 yılında el işçiliğiyle üretilmiştir.

Aslında efsanevi kokuların vitrinidir.

Yıllardır Guerlain’in ikonik şişesi olarak birçok sanatçıya ve tasarımcıya ilham vermiştir.

Abartısız, sade ve net çizgileri ile bir simyacının şişesini anımsatır ve adını, dört yapraklı yoncanın formunu benzetilerek yapılan kapağına borçludur.

Mon Guerlain parfümün "quadrilobe" şişesi: 1908'de yaratılan Guerlain'in ikonik şişelerinden biri olan şişeden esinlenilerek yaratıldı.Sade ve basit, bir simyacının şişesini yansıtır.

Adını, dört yapraklı yoncaya benzeyen dört ayrı parçanın birleşip bir bütün oluşturan kapağına borçludur.

Provence'de yetişen olağanüstü bir çeşit olan Carla Lavantası, görkemli ve zarifken; Tahitensis Vanilyası, cüretkârlık ve ferahlık vererek hoş bir tezatlık oluşturuyor.

Gün doğarken toplanan Sambac Yasemini, Mon Guerlain kokusuna bütün inceliğini verir. Sandalağacı, Guerlain'in yeni kokusunu güçlendirir ve gizemini korur.