Garanti ve Teslimat Koşulları
Sitemizde satılmakta olan bütün ürünler direk ithalatçı firmalardan temin edilmekte olup %100 orijinaldir.

www.mavikozmetik.com.tr yasaların gerektirdiği çerçevede, ürünleri ile ilgili iade kabul eden bir alışveriş sitesidir. Satın aldığınız ürünler tahrip olmamış, kullanılmamış ve tekrar satışa sunalabilecek durumda ise  teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürün de ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumuda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Web sitemize siparişinizi verdikten sonraki 3 – 5 iş günü içerisinde ürününüz size kargolanacaktır. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport) isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında mutlaka kimlik belgesi bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.Pakette herhangi bir bozulma,deformasyon var ise mutlaka kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Kargo çalışmasına göre, teslimat adresinde değilseniz kargo görevlisi "ZİYARET NOTU" bırakmaktadır. Bu durumda kargoyu sizin, ilgili kargo firması ile görüşüp ofislerinden teslim almanız gerekecektir. Teslim aldığınız ürünlerde eksik çıkarsa sipariş numaranızı da belirterek durumu info@mavikozmetik.com.tr adresine bildirebilirsiniz. Size en kısa sürede yardımcı olunacaktır.